Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Annina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Annina.
Është emri yt Annina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luftëtar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Herman
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayaan, Aayan, Amo, Ayman, Ame, Amey, Aahan, Anay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anna, Amina, Ana, Amaya, Amena, Aina, Aahna, Anaya
Vlerësimi:
4/5
yje 35 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1270 Annina's në Facebook. Pozicioni #28766
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 fund emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga AnninaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Annina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Annina? Voto për emrin tënd