Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Harm

Është emri yt Harm? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Herman
Djem me tinguj të ngjashëm:Herman, Hermann, Heron, Harman, Harmon, Harun, Heriman, Hernan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Harimanna, Herminia, Hermoine, Hermione, Hermina, Hiraani, Harum, Harmonie
Vlerësimi:
4/5
yje 38 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 31 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1545 Harm's në Facebook. Pozicioni #24869
Kategoritë:Emrat Holandez - Emrat e shkurtër - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1904
Komente nga HarmPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Harm? Voto për emrin tënd


Është emri yt Harm? Voto për emrin tënd