Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rosangela

Është emri yt Rosangela? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rajesh Sankhla, Ri-Quensley
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rignaijelly, Rossangela, Ressa Anggela, Regina Caeli, Rosângela
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 24 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3415 Rosangela's në Facebook. Pozicioni #13755
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga RosangelaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rosangela? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rosangela? Voto për emrin tënd