Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lorenc

Është emri yt Lorenc? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lorenz, Laurence, Lawrence, Lorens, Lawerence, Lorence, Laurenz, Laurens
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lorènza, Laurencia, Leurinice, Louwerensje, Laurenzia, Lauranse, Lorensia, Lauwerensje
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Lenci, Lori
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Lorena, Rolanda, Silvana, Berlinda
Facebook:

+/- 960 Lorenc's në Facebook. Pozicioni #35254
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e Amerikës Latine - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga LorencPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lorenc? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lorenc? Voto për emrin tënd