Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Balbina

Është emri yt Balbina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Balavan, Balvino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Belvania, Balbine, Bellephine, Billy V Paunno
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 600 Balbina's në Facebook. Pozicioni #49604
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BalbinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Balbina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Balbina? Voto për emrin tënd