Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Baby

Është emri yt Baby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bae, Bob, Bubba, Boy, Bobby, Bay, Bow, Bobbie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beau, Boya, Bibi, Bua, Bev, Boa, Boo, Bha
Vlerësimi:
3.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 675 Baby's në Facebook. Pozicioni #45595
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1990
Komente nga BabyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Baby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Baby? Voto për emrin tënd