Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bubba

Është emri yt Bubba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bae, Bob, Boy, Bobby, Bay, Bow, Bobbie, Bu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beau, Boya, Bibi, Bua, Baby, Bev, Boa, Bha
Vlerësimi:
5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 37475 Bubba's në Facebook. Pozicioni #2053
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BubbaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bubba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bubba? Voto për emrin tënd