Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bobby

Është emri yt Bobby? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bob
Djem me tinguj të ngjashëm:Bae, Bob, Bubba, Boy, Bay, Bow, Bobbie, Bu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beau, Boya, Bibi, Bua, Baby, Bev, Boa, Boo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 79 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 78 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 515850 Bobby's në Facebook. Pozicioni #204
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore indonezian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1930
Komente nga BobbyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bobby? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bobby? Voto për emrin tënd