Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bo

Është emri yt Bo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bae, Bob, Bubba, Boy, Bobby, Bay, Bow, Bobbie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beau, Boya, Bibi, Bua, Baby, Bev, Boa, Boo
Vlerësimi:
4/5
yje 145 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 73 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 73 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 74 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 134 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 134 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 89855 Bo's në Facebook. Pozicioni #1026
Kategoritë:Emrat kineze - Emrat e shkurtër - Popullore danez emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga BoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bo? Voto për emrin tënd