Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bob

Është emri yt Bob? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robrecht
Variante:Bobby
Djem me tinguj të ngjashëm:Bae, Bubba, Boy, Bobby, Bay, Bow, Bobbie, Bu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beau, Boya, Bibi, Bua, Baby, Bev, Boa, Boo
Vlerësimi:
4/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 63 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 62 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1048750 Bob's në Facebook. Pozicioni #79
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat e shkurtër - Popullore Po emrat boy - Popullore Thai emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1896
Komente nga BobPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bob? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bob? Voto për emrin tënd