Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boy

Është emri yt Boy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bae, Bob, Bubba, Bobby, Bay, Bow, Bobbie, Bu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beau, Boya, Bibi, Bua, Baby, Bev, Boa, Boo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 33 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 33 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 39805 Boy's në Facebook. Pozicioni #1961
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e shkurtër
Komente nga BoyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boy? Voto për emrin tënd