Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bobbie

Është emri yt Bobbie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Robrecht
Djem me tinguj të ngjashëm:Bae, Bob, Bubba, Boy, Bobby, Bay, Bow, Bu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Beau, Boya, Bibi, Bua, Baby, Bev, Boa, Bha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 90425 Bobbie's në Facebook. Pozicioni #1023
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga BobbiePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bobbie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bobbie? Voto për emrin tënd