Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alvara

Është emri yt Alvara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alber, Alvaro, Alper, Alfihar, Alver, Allvar, Alvar, Alberhy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvera, Alvira, Alvaro,, Alfrie, Alvarie, Alleffra, Alviria, Alferi
Vlerësimi:
3/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55 Alvara's në Facebook. Pozicioni #288214
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AlvaraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alvara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alvara? Voto për emrin tënd