Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alver

Është emri yt Alver? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alber, Alvaro, Alper, Alfihar, Allvar, Alvar, Alberhy, Alfahri
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvara, Alvera, Alvira, Alvaro,, Alfrie, Alvarie, Alviria, Alleffra
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 460 Alver's në Facebook. Pozicioni #60151
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga AlverPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alver? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alver? Voto për emrin tënd