Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alvira

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alvira.
Është emri yt Alvira? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Dashnor
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alber, Alvaro, Alper, Alfihar, Alver, Allvar, Alvar, Alberhy
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alvara, Alvera, Alvaro,, Alfrie, Alvarie, Alleffra, Alviria, Alferi
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1265 Alvira's në Facebook. Pozicioni #28852
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga AlviraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alvira? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alvira? Voto për emrin tënd