Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ebu

Është emri yt Ebu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ep, Ebe, Ev, Eb, Efe, Ebi, Epe, Ebo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eva, Evi, Ebba, Eve, Eef, Ef, Efa, Evy
Vlerësimi:
2/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 2/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 375 Ebu's në Facebook. Pozicioni #69588
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga EbuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ebu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ebu? Voto për emrin tënd