Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ebba

Është emri yt Ebba? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ep, Ebe, Ev, Eb, Efe, Ebi, Epe, Ebu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eva, Evi, Eve, Eef, Ef, Efa, Evy, Effie
Vlerësimi:
4/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 32 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 32 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2180 Ebba's në Facebook. Pozicioni #19303
Kategoritë:Top 100 suedez emrat - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga EbbaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ebba? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ebba? Voto për emrin tënd