Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ev

Është emri yt Ev? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Euan
Djem me tinguj të ngjashëm:Ep, Ebe, Eb, Efe, Ebi, Epe, Ebu, Ebo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eva, Evi, Ebba, Eve, Eef, Ef, Efa, Evy
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5365 Ev's në Facebook. Pozicioni #9686
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga EvPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ev? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ev? Voto për emrin tënd