Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Ep

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Ep.
Është emri yt Ep? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Efrayim
Djem me tinguj të ngjashëm:Ebe, Ev, Eb, Efe, Ebi, Epe, Ebu, Ebo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eva, Evi, Ebba, Eve, Eef, Ef, Efa, Evy
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1255 Ep's në Facebook. Pozicioni #28989
Kategoritë:Emrat me 2 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 2 shkronja
Komente nga Ep


Amla ( 1 vjeç) 2020-03-21
Cfare kuptimi ka

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ep? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ep? Voto për emrin tënd