Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valerio

Është emri yt Valerio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Valerius
Djem me tinguj të ngjashëm:Valère, Valor, Valery, Valera, Valeri, Valerii, Valeriu, Viller
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valeria, Valerie, Vlora, Valari, Valora, Vallerie, Valerye, Valary
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Evelin
Facebook:

+/- 4225 Valerio's në Facebook. Pozicioni #11647
Kategoritë:Emra italiane - Popullore italian emrat boy
Komente nga ValerioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valerio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valerio? Voto për emrin tënd