Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valerie

Është emri yt Valerie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Valerius
Djem me tinguj të ngjashëm:Valerio, Valère, Valor, Valery, Valera, Valeri, Valerii, Valeriu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valeria, Vlora, Valari, Valora, Vallerie, Valerye, Valary, Valerya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 477 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 303 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 302 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 302 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 443 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 440 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 394635 Valerie's në Facebook. Pozicioni #284
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 spanjisht emrat - Popullore çek emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore anglisht emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga ValeriePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valerie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valerie? Voto për emrin tënd