Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valerii

Është emri yt Valerii? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valerio, Valère, Valor, Valery, Valera, Valeri, Valeriu, Viller
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valeria, Valerie, Vlora, Valari, Valora, Vallerie, Valerye, Valary
Vlerësimi:
2.5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Valerii's në Facebook. Pozicioni #122079
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValeriiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valerii? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valerii? Voto për emrin tënd