Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vlora

Është emri yt Vlora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valerio, Valère, Valor, Valery, Valera, Valeri, Valerii, Valeriu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valeria, Valerie, Valari, Valora, Vallerie, Valerye, Valary, Valerya
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Lola
Emrat e vëllezërve:Valmir, Aldon, Jo, Egzon
Emrat e motrave:Marigona, Elsa, Jo, Shqipdona, Abetare
Facebook:

+/- 2475 Vlora's në Facebook. Pozicioni #17531
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga Vlora


Vlora 2019-09-28
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vlora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vlora? Voto për emrin tënd