Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valery

Është emri yt Valery? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Valerius
Variante:Валерий
Djem me tinguj të ngjashëm:Valerio, Valère, Valor, Valera, Valeri, Valerii, Valeriu, Viller
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valeria, Valerie, Vlora, Valari, Valora, Vallerie, Valerye, Valary
Vlerësimi:
4.5/5
yje 67 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 62 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 61 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10960 Valery's në Facebook. Pozicioni #5512
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValeryPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valery? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valery? Voto për emrin tënd