Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valerius

Është emri yt Valerius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Fale, Falerite, Valère, Valeri, Valeria, Valerian, Valerie, Valérien, Valerio, Valery, Waleri, Valeriy
Djem me tinguj të ngjashëm:Valerijs, Villiers, Valerik, Valerij
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valerija, Valorous, Valērija, Valerica, Valeraij, Valerie C
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 160 Valerius's në Facebook. Pozicioni #127620
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValeriusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valerius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valerius? Voto për emrin tënd