Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valerija

Është emri yt Valerija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Valeria
Djem me tinguj të ngjashëm:Valerijs, Valerius, Villiers, Valerik, Valerij
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valorous, Valērija, Valerica, Valeraij, Valerie C
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1125 Valerija's në Facebook. Pozicioni #31355
Kategoritë: - Emra sllav - Top 100 slloven emrat - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga ValerijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valerija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valerija? Voto për emrin tënd