Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Valorous

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Valorous.
Është emri yt Valorous? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Trim
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valerijs, Valerius, Villiers, Valerik, Valerij
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valerija, Valērija, Valerica, Valeraij, Valerie C
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Valorous's në Facebook. Pozicioni #675592
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValorousPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valorous? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valorous? Voto për emrin tënd