Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Valera

Është emri yt Valera? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Valerio, Valère, Valor, Valery, Valeri, Valerii, Valeriu, Viller
Vajza me tinguj të ngjashëm:Valeria, Valerie, Vlora, Valari, Valora, Vallerie, Valerye, Valary
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Viola
Facebook:

+/- 1295 Valera's në Facebook. Pozicioni #28291
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga ValeraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Valera? Voto për emrin tënd


Është emri yt Valera? Voto për emrin tënd