Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leonor

Është emri yt Leonor? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eleanor
Djem me tinguj të ngjashëm:Lamar, Lamari, Lemar, Lamair, Lomar, Lennor, Lamarr, Lymoor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonora, Lenora, Leonore, Leunora, Lenore, Laila Marie, Linore, Llamrei
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 34 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Leonita
Facebook:

+/- 15050 Leonor's në Facebook. Pozicioni #4265
Kategoritë:Emrat Spanjisht
Komente nga LeonorPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonor? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonor? Voto për emrin tënd