Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lenore

Është emri yt Lenore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eleanor. "Lenore" poem by Edgar Allan Poe
Djem me tinguj të ngjashëm:Lamar, Lamari, Lemar, Lamair, Lomar, Lennor, Lamarr, Lymoor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonora, Leonor, Lenora, Leonore, Leunora, Laila Marie, Linore, Llamrei
Vlerësimi:
5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16195 Lenore's në Facebook. Pozicioni #4022
Kategoritë:Emrat greke - Popullore arab emrat vajzë
Komente nga LenorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lenore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lenore? Voto për emrin tënd