Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lamair

Është emri yt Lamair? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:la mare
Djem me tinguj të ngjashëm:Lamar, Lamari, Lemar, Lomar, Lennor, Lamarr, Lymoor, Lamarre
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonora, Leonor, Lenora, Leonore, Leunora, Lenore, Laila Marie, Linore
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Lamair's në Facebook. Pozicioni #440284
Kategoritë:
Komente nga LamairPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lamair? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lamair? Voto për emrin tënd