Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leunora

Është emri yt Leunora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lamar, Lamari, Lemar, Lamair, Lomar, Lennor, Lamarr, Lymoor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonora, Leonor, Lenora, Leonore, Lenore, Laila Marie, Linore, Llamrei
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Altin
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Leunora's në Facebook. Pozicioni #223334
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja
Komente nga LeunoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leunora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leunora? Voto për emrin tënd