Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Leonore

Është emri yt Leonore? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Eleonora
Djem me tinguj të ngjashëm:Lamar, Lamari, Lemar, Lamair, Lomar, Lennor, Lamarr, Lymoor
Vajza me tinguj të ngjashëm:Leonora, Leonor, Lenora, Leunora, Lenore, Laila Marie, Linore, Llamrei
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1640 Leonore's në Facebook. Pozicioni #23815
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LeonorePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Leonore? Voto për emrin tënd


Është emri yt Leonore? Voto për emrin tënd