Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Redmond

Është emri yt Redmond? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Raymond
Djem me tinguj të ngjashëm:Radmund, Redmund, Raedmund, Rutendo, Rudianto, Rohit Nath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rhodanthe, Rhodantha, Rodanthe, Rodante, Ritdemeta, Rathnait, Rodinde, Reta Nidya
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1425 Redmond's në Facebook. Pozicioni #26413
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga RedmondPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Redmond? Voto për emrin tënd


Është emri yt Redmond? Voto për emrin tënd