Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Raedmund

Është emri yt Raedmund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Redmond, Radmund, Redmund, Rutendo, Rudianto, Rohit Nath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rhodanthe, Rhodantha, Rodanthe, Rodante, Ritdemeta, Rathnait, Rodinde, Reta Nidya
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Raedmund's në Facebook. Pozicioni #2189715
Kategoritë:
Komente nga RaedmundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Raedmund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Raedmund? Voto për emrin tënd