Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Radmund

Është emri yt Radmund? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Redmond, Redmund, Raedmund, Rutendo, Rudianto, Rohit Nath
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rhodanthe, Rhodantha, Rodanthe, Rodante, Ritdemeta, Rathnait, Rodinde, Reta Nidya
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10 Radmund's në Facebook. Pozicioni #1001043
Kategoritë:
Komente nga RadmundPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Radmund? Voto për emrin tënd


Është emri yt Radmund? Voto për emrin tënd