Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rutger

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rutger.
Është emri yt Rutger? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shtizë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roger
Variante:Hrodgar, Roar, Rodger, Roger, Rogerius, Rogier, Rosier, Rüdeger, Rudger, Rutgera
Djem me tinguj të ngjashëm:Rodger, Rotger, Rudiger, Rudger, Rüdeger, Ruthger, Rutgher, Ritsger
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rutgera, Rudgar, Reeta Chhikara, Rohit Gaur, Ritsu-Rei
Vlerësimi:
4.5/5
yje 58 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 51 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 50 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1745 Rutger's në Facebook. Pozicioni #22709
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore holandez emrat boy
Komente nga RutgerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rutger? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rutger? Voto për emrin tënd