Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roger

Është emri yt Roger? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rutger
Variante:Hodges, Rudiger, Ruggero, Rutger
Djem me tinguj të ngjashëm:Ruggiero, Rogerio, Ruggero, Rosier, Rokurou, Rogier, Ricker, Rosaire
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosario, Rajsri, Razor, Rushar, Rajshree, Roser, Rajeshwarie, Reger
Vlerësimi:
4.5/5
yje 106 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 98 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 462820 Roger's në Facebook. Pozicioni #229
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 Catalonian emrat - Popullore anglisht emrat boy - Popullore norvegjez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1988
Komente nga RogerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roger? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roger? Voto për emrin tënd