Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ruggiero

Është emri yt Ruggiero? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hrothgar
Djem me tinguj të ngjashëm:Roger, Rogerio, Ruggero, Rosier, Rokurou, Rogier, Ricker, Rosaire
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosario, Rajsri, Razor, Rushar, Rajshree, Roser, Rajeshwarie, Reger
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 155 Ruggiero's në Facebook. Pozicioni #131074
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga RuggieroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ruggiero? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ruggiero? Voto për emrin tënd