Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ricker

Është emri yt Ricker? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ruggiero, Roger, Rogerio, Ruggero, Rosier, Rokurou, Rogier, Rosaire
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosario, Rajsri, Razor, Rushar, Rajshree, Roser, Rajeshwarie, Reger
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 245 Ricker's në Facebook. Pozicioni #93984
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RickerPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ricker? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ricker? Voto për emrin tënd