Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rogerio

Është emri yt Rogerio? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Hrothgar
Djem me tinguj të ngjashëm:Ruggiero, Roger, Ruggero, Rosier, Rokurou, Rogier, Ricker, Rosaire
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rosario, Rajsri, Razor, Rushar, Rajshree, Roser, Rajeshwarie, Reger
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5725 Rogerio's në Facebook. Pozicioni #9193
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RogerioPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rogerio? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rogerio? Voto për emrin tënd