Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rodge

Është emri yt Rodge? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Rutger
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritchie, Rodas, Ridge, Rhodes, Rodes, Ritchy, Rohitashwa, Ratko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rietje, Rodica, Radhika, Ritsa, Rytsje, Rhodos, Ritza, Radka
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1435 Rodge's në Facebook. Pozicioni #26267
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RodgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodge? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodge? Voto për emrin tënd