Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rodica

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rodica.
Është emri yt Rodica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I frytshëm
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritchie, Rodas, Ridge, Rhodes, Rodes, Rohitashwa, Ritchy, Ratko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rietje, Radhika, Ritsa, Rytsje, Rhodos, Ritza, Radka, Radica
Vlerësimi:
4/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 34 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 34 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4455 Rodica's në Facebook. Pozicioni #11157
Kategoritë:Emrat rumune - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga RodicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodica? Voto për emrin tënd