Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rodes

Është emri yt Rodes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritchie, Rodas, Ridge, Rhodes, Rohitashwa, Ritchy, Ratko, Rihards
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rietje, Rodica, Radhika, Ritsa, Rytsje, Rhodos, Ritza, Radka
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Rodes's në Facebook. Pozicioni #152910
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RodesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodes? Voto për emrin tënd