Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rihards

Është emri yt Rihards? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ritchie, Rodas, Ridge, Rhodes, Rodes, Ritchy, Rohitashwa, Ratko
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rietje, Rodica, Radhika, Ritsa, Rytsje, Rhodos, Ritza, Radka
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 690 Rihards's në Facebook. Pozicioni #44740
Kategoritë:Popullore letonisht emrat boy
Komente nga RihardsPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rihards? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rihards? Voto për emrin tënd