Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Trina

Është emri yt Trina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Catharina
Djem me tinguj të ngjashëm:Tron, Truman, Tremain, Tyrone, Toren, Thorne, Taurin, Taryn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Thron, Tarin, Triana, Tarina, Trini, Tarni, Trine, Teriyani
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 21 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Idol
Emrat e motrave:Urtina, Dea, Erza
Facebook:

+/- 88105 Trina's në Facebook. Pozicioni #1040
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Trina


Trina ( 18 vjeç) 2016-08-27
njerzit ma ngatrrrojn emrin me tringa.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Trina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Trina? Voto për emrin tënd