Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tarina

Është emri yt Tarina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tron, Truman, Tremain, Tyrone, Toren, Thorne, Taurin, Taryn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trina, Thron, Tarin, Triana, Trini, Tarni, Trine, Teriyani
Vlerësimi:
4.5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2605 Tarina's në Facebook. Pozicioni #16883
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga TarinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tarina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tarina? Voto për emrin tënd