Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Truman

Është emri yt Truman? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Tron, Tremain, Tyrone, Toren, Thorne, Taurin, Taryn, Thurman
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trina, Thron, Tarin, Triana, Tarina, Trini, Tarni, Trine
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5845 Truman's në Facebook. Pozicioni #9041
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1928
Komente nga TrumanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Truman? Voto për emrin tënd


Është emri yt Truman? Voto për emrin tënd