Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Tarin

Është emri yt Tarin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Terran or Taran.
Djem me tinguj të ngjashëm:Tron, Truman, Tremain, Tyrone, Toren, Thorne, Taurin, Taryn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Trina, Thron, Triana, Tarina, Trini, Tarni, Trine, Teriyani
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3320 Tarin's në Facebook. Pozicioni #14043
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga TarinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Tarin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Tarin? Voto për emrin tënd