Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aiden

Është emri yt Aiden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Aodh
Djem me tinguj të ngjashëm:Ayden, Adan, Aadan, Aidan, Aden, Adamo, Adem, Aadam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adena, Adna, Adima, Adonia, Adyan, Adina, Adonna, Adyna
Vlerësimi:
5/5
yje 178 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 135 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 135 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 134 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 151 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 150 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Arinda, Rea, Anabelle
Facebook:

+/- 25855 Aiden's në Facebook. Pozicioni #2769
Kategoritë:Emrat skocez - Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - emrat Boy filluar me A - Popullore rusisht emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore spanjisht emrat boy
Komente nga AidenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aiden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aiden? Voto për emrin tënd